Cennik

Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik usług księgowych. Ostateczne ceny ustalane są  w drodze indywidualnych negocjacji z Klientem oraz uzależnione są głównie od rodzaju prowadzonej działalności, przyjętego systemu organizacyjnego danej firmy, ilości dokumentów księgowych oraz ustalonej z Klientem ilości raportów i zestawień.

Ryczałt ewidencjonowany od 50,00 zł netto

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) od 90,00 zł netto

Prowadzenie księgi handlowej od 500,00 zł netto

Obsługa płacowo - kadrowa 1 osoby od 20,00 zł netto

* podane ceny zawierają prowadzenie ewidencji księgowej oraz rozliczenia podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, przekazania informacji PIT Klientowi w formie wydruku lub na wskazany adres poczty elektronicznej, elektroniczną wysyłkę deklaracji do ZUS i US.
* Podany cennik jest orientacyjny  i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ostateczny koszt usług księgowych ustalamy przed podpisaniem umowy lub sporządzamy ofertę na wyraźne zapytanie.

Promocje

Tnij koszty! Zmień biuro rachunkowe i zyskaj minimum -20% aktualnej ceny za usługi księgowe !

-20%

Nowym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty w wysokości minimum -20% aktualnej ceny za usługi księgowe

-50%

Klientom polecającym nasze usługi oferujemy korzystne rabaty w wysokości 50% ceny
za usługę księgową za 1 miesiąc

0zł

Bezpłatnie pomagamy Klientom w wypełnieniu dokumentów związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej: CEiDG, ZUS, US, GUS oraz inne zgłoszenia i wnioski
Dla firm rozpoczynających po raz pierwszy z nami współpracę proponujemy 50% upustu na nasze usługi księgowe przez okres dwóch pierwszych miesięcy – wierzymy, że jakość świadczonych przez nas usług zachęci do kontynuacji współpracy także po tym okresie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.